Spical

Scientific name:
Neoseiulus californicus
Common name:
Predatör akar
Product category:
Natural enemy

Use for

Use for

Spical ne zaman kullanılır?

Spical’i aşağıdakilerin biyolojik kontrolü için kullanın:

  • iki noktalı kırmızı örümcek (Tetranychus urticae)
  • meyve ağacı kırmızı örümceği, diğer adıyla Avrupa kırmızı örümceği (Panonychus ulmi)
  • turunçgil kırmızı örümceği (Panonychus citri)
  • sarı çay akarı (Polyphagotarsonemus latus)
  • siklamen akarı (Tarsonemus pallidus)

Spical’i zararlıların varlığından şüphe ediyorsanız ya da zararlı varlığının ilk belirtisinde uygulayın. Sıcak nokta müdahalesi için Spidex kullanın.

Dikkat: Bu ürünün uygulanması hassasiyete veya alerjik reaksiyonlara yol açabilir, bu yüzden gerekli önlemleri almanız önerilir.

How it works

How it works

Spical etki mekanizması

Ergin predatör akarlar, nimfler ve larvalar avlarını aktif bir şekilde arar ve yok eder.

Play

Product specifications

Product specifications

25.000 predatör akar içeren 500 ml şişe

Her şişede, predatör akarlar (tüm hareketli evrelerde) ve asal bir taşıyıcı malzemeyi içeren bir karışım bulunur

Directions for use

Directions for use

Spical uygulaması

  • Kullanmadan önce şişeyi ters çevirin ve hafifçe çalkalayın
  • Malzemeyi yaprakların üzerine saçın
  • Spical’i mekanik olarak dağıtmak için (Mini)-Air(o)bug kullanılabilir
  • Neoseiulus californicus bir dizi kimyasal böcek ilacını tolere edebilir
  • Spical’i daima Spidex ile birlikte kullanın

Dikkat: Bu ürünün uygulanması hassasiyete veya alerjik reaksiyonlara yol açabilir, bu yüzden gerekli önlemleri almanız önerilir.

Play

Aşağıda verilen bilgi sadece gösterge niteliği taşır. Mahsul, iklim koşulları ve böcek istila düzeyi gibi göz önünde bulundurulması gereken yerel faktörler hakkında bilgi sağlanırsa size özel tavsiyeler verilebilir. Lütfen doğru yaklaşım için bir Koppert uzmanına ya da tanınmış bir Koppert distribütörüne danışın.

Spical Önleyici tedavi edici yoğun bakım
Oran 25/m² 100/m² 200/m²
m²/birim 1.000 250 125
Zaman aralığı (gün) 21 - -
Uygulama sıklığı - 1x 1x
Açıklamalar - Spidex ile birlikte kullanın Spidex ile birlikte kullanın

Spical için en iyi çevre koşulları

Neoseiulus californicus yüksek sıcaklık ve düşük nem değerlerini tolere edebilir.

Yan etkiler

Bu üründe hangi pestisitlerin yan etkisinin olduğunu keşfedin.

Go to side effects database

Product handling

Product handling

Kullanım

Biyolojik yararlıların ortalama ömrü oldukça kısa olduğundan teslimattan sonra mümkün olan en kısa sürede mahsule uygulanmaları gerekir. Bunun yapılmamasının ürün kalitesi üzerinde olumsuz etkileri olabilir. Spical’i depolamanız gerekirse bunu lütfen aşağıdaki talimatlar doğrultusunda yapın. Ürünün tavsiye edilenden daha uzun süre ve/veya daha farklı koşullarda depolanması halinde Koppert kalitedeki hiçbir kayıptan sorumlu olmayacaktır.

  • Teslimat sonrası depolama: 1-2 gün
  • Depolama sıcaklığı: 8-10°C (47-50°F)
  • Karanlıkta depolanmalıdır (şişeler yatay olmalıdır)

Downloads

"The general conditions of Koppert (Koppert B.V. and/or of its affiliated companies) apply. Only use products that are permitted in your country/state and crop. Check local registration requirements. Koppert cannot be held liable for unauthorized use. Koppert is not liable for any loss of quality if the product is stored for longer than recommended and/or under incorrect conditions."

Need help?

Uzmanla temasa geçin

Şirketimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bir uzmanımızla temasa geçin
Ürün ve çözümlerimizi bahçecilik alanındaki profesyonel yetiştiriciler için üretiyoruz.

Bu web sitesi, reCAPTCHA ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Koşulları tarafından korunmaktadır.
Bu web sitesi, reCAPTCHA ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Koşulları tarafından korunmaktadır.