Swirski-Mite

Scientific name:
Amblyseius swirskii
Common name:
Predatör akar
Product category:
Natural enemy

Use for

Use for

Swirski-Mite ne zaman kullanılır?

Swirski-Mite’ı çeşitli trips türlerinin genç larvaları ile beyaz sinek (hem Trialeurodes vaporariorum hem de Bemisia tabaci) ve tarsonemid akarlarının (Polyphagotarsonemus latus) yumurta ve larvalarının biyolojik kontrolü için kullanın. Swirski-Mite’ı önleyici bir yöntem olarak ve zararlının ilk işaretleri ortaya çıktığında kullanın.

How it works

How it works

Swirski-Mite etki mekanizması

Ergin predatör akarlar avlarını arar ya da avlarının önlerinden geçmesini bekler ve daha sonra av ile beslenirler.

Play

Product specifications

Product specifications

500 ml şişe, 50.000 predatör akar içerir

Dozaj kapaklı her şişe, predatör akarlar (nimf ve ergin) ile kepekten oluşan bir karışım içerir

Directions for use

Directions for use

Swirski-Mite uygulaması

  • Kullanmadan önce şişeyi ters çevirin ve hafifçe çalkalayın
  • Kapağın merkezine bastırarak dozaj deliğini açın
  • Malzemeyi yaprakların üzerine saçın
  • Hektar başına en az 4.000 uygulama noktası seçin, bunlar yüzey üzerinde eşit biçimde dağıtılmalıdır
  • Swirski-Mite’ın mekanik dağıtımı için gerekiyorsa (Mini)-Air(o)bug kullanın

Dikkat: Bu ürünün uygulanması hassasiyete veya alerjik reaksiyonlara yol açabilir, bu yüzden gerekli önlemleri almanız önerilir.

Play

Aşağıda verilen bilgi sadece gösterge niteliği taşır. Mahsul, iklim koşulları ve böcek istila düzeyi gibi göz önünde bulundurulması gereken yerel faktörler hakkında bilgi sağlanırsa size özel tavsiyeler verilebilir. Lütfen doğru yaklaşım için bir Koppert uzmanına ya da tanınmış bir Koppert distribütörüne danışın.

Swirski-Mite Önleyici tedavi edici yoğun bakım
Oran 25/m² 50/m² 100/m²
m²/birim 2.000 1.000 500
Zaman aralığı (gün) - - -
Uygulama sıklığı 1x 1x 1x
Açıklamalar - trips veya beyaz sinek mevcutken başlayın yalnızca istila altındaki alanlar, yalnızca diğer yararlılarla birlikte

Swirski-Mite için en iyi çevre koşulları

Predatör akar diyapozdan etkilenmez ve dolayısıyla kış mevsiminde de kullanılabilir. Yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır; swirskii popülasyonu, sıcaklığın gün içinde düzenli olarak 20-22°C’yi geçtiği zaman gelişmeye başlar.

Yan etkiler

Bu üründe hangi pestisitlerin yan etkisinin olduğunu keşfedin.

Go to side effects database

Product handling

Product handling

Kullanım

Biyolojik yararlıların ortalama ömrü oldukça kısa olduğundan teslimattan sonra mümkün olan en kısa sürede mahsule uygulanmaları gerekir. Bunun yapılmamasının ürün kalitesi üzerinde olumsuz etkileri olabilir. Swirski-Mite’ı depolamanız gerekirse bunu lütfen aşağıdaki talimatlar doğrultusunda yapın. Ürünün tavsiye edilenden daha uzun süre ve/veya daha farklı koşullarda depolanması halinde Koppert kalitedeki hiçbir kayıptan sorumlu olmayacaktır.

  • Teslimat sonrası depolama: 1-2 gün
  • Depolama sıcaklığı: 12-14°C (50-60°F)
  • Karanlıkta depolanmalıdır
  • CO2 birikimini önlemek için havalandırma sağlayın

Downloads

"The general conditions of Koppert (Koppert B.V. and/or of its affiliated companies) apply. Only use products that are permitted in your country/state and crop. Check local registration requirements. Koppert cannot be held liable for unauthorized use. Koppert is not liable for any loss of quality if the product is stored for longer than recommended and/or under incorrect conditions."

Need help?

Uzmanla temasa geçin

Şirketimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bir uzmanımızla temasa geçin
Ürün ve çözümlerimizi bahçecilik alanındaki profesyonel yetiştiriciler için üretiyoruz.

Bu web sitesi, reCAPTCHA ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Koşulları tarafından korunmaktadır.
Bu web sitesi, reCAPTCHA ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Koşulları tarafından korunmaktadır.