Entofood

Scientific name:
Ephestia kuehniella, Artemia spp.
Common name:
Güve yumurtaları
Product category:
Supplementary food

Use for

Use for

Entofood ne zaman kullanılır?

Beyaz sinekler görünmediğinde, predatör böcek Macrolophus pygmaeus'un ergin ve nimfleri için alternatif bir besin kaynağı olarak Entofood kullanın. Entofood, zararlı yokluğunda, predatör böceklerin bir popülasyon oluşturmasına yardımcı olur.

How it works

How it works

Entofood etki mekanizması

Macrolophus predatör böcekler, yumurtaları protein kaynağı olarak kullanır

Product specifications

Product specifications

50 gram Artemia spp. kistleri (yumurta) ile karışık 10 gram Ephestia kuehniella yumurtası içeren 100 ml şişe

250 gram Artemia spp. kistleri (yumurta) ile karışık 50 gram Ephestia kuehniella yumurtası içeren 500 ml şişe

Directions for use

Directions for use

Entofood uygulaması

  • Entofood’u Macrolophus pygmaeus ile birlikte uygulayın
  • Mini-Airbug* kullanarak sıra başına 60 gram dağıtın

* Aklınızda olsun! Entofood/50 gram varyantını bir üfleyici aracılığıyla dağıtırken, Mini-Airbug'a farklı bir dozaj kabı yerleştirmelisiniz.

Dikkat: Bu ürünün uygulanması hassasiyete veya alerjik reaksiyonlara yol açabilir, bu yüzden gerekli önlemleri almanız önerilir.

Play

Entofood için en iyi çevre koşulları

Mini-Airbug ile ideal dağıtım için:

  • Yolun sonundan başlayın ve ortadaki yürüme yoluna doğru yürüyün/aracınızı sürün
  • Entofood’un mahsulün tepesine dağıtıldığından emin olun
  • Mini-Airbug'ı tüm malzemenin mahsulün üzerine inmesini sağlayacak bir açıyla tutun
  • Seradaki tüm havalandırma düzeneklerini kapatın; bunların Mini-Airbug'ın hava akışına olumsuz etkisi olur

Yan etkiler

Bu üründe hangi pestisitlerin yan etkisinin olduğunu keşfedin.

Go to side effects database

Product handling

Product handling

Kullanım

Biyolojik yararlıların ortalama ömrü oldukça kısa olduğundan teslimattan sonra mümkün olan en kısa sürede mahsule uygulanmaları gerekir. Bunun yapılmamasının ürün kalitesi üzerinde olumsuz etkileri olabilir. Entofood’u depolamanız gerekirse bunu lütfen aşağıdaki talimatlar doğrultusunda yapın. Ürünün tavsiye edilenden daha uzun süre ve/veya daha farklı koşullarda depolanması halinde Koppert kalitedeki hiçbir kayıptan sorumlu olmayacaktır.

Depolama Talimatları:

  • Ortama alışması için şişeyi serada, içeride yoğuşma olmasını önlemek amacıyla kapağı kapalı bırakın. Bu sayede yumurta topağı oluşumu önlenir.
  • Teslimat sonrası en fazla depolama süresi: 5 gün
  • İdeal depolama sıcaklığı: 8-10°C (47-50°F)
  • Karanlık yerde depolayın

"The general conditions of Koppert (Koppert B.V. and/or of its affiliated companies) apply. Only use products that are permitted in your country/state and crop. Check local registration requirements. Koppert cannot be held liable for unauthorized use. Koppert is not liable for any loss of quality if the product is stored for longer than recommended and/or under incorrect conditions."

Need help?

Uzmanla temasa geçin

Şirketimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bir uzmanımızla temasa geçin
Ürün ve çözümlerimizi bahçecilik alanındaki profesyonel yetiştiriciler için üretiyoruz.

Bu web sitesi, reCAPTCHA ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Koşulları tarafından korunmaktadır.
Bu web sitesi, reCAPTCHA ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Koşulları tarafından korunmaktadır.