Miglyphus

Scientific name:
Diglyphus isaea
Common name:
Parazitik yaban arısı
Product category:
Natural enemy

Use for

Use for

Miglyphus ne zaman kullanılır?

Miglyphus’u özellikle ikinci ve üçüncü evre olmak üzere tüm larva evrelerindeki yaprak galeri sineklerinin biyolojik zararlı kontrolü için kullanın. Ürünü, zararlı varlığının ilk belirtisi ortaya çıktığında uygulayın. Yaprak galeri sineği enfeksiyonu arttığında Miglyphus önerilir.

How it works

How it works

Miglyphus etki mekanizması

Diglyphus isaea’nın ergin dişi parazitik yaban arısı, galerideki yaprak galeri sineği larvalarını öldürür ve üzerlerine yumurtalarını bırakır. Yumurtalar, galerinin içinde (yaprak galeri sineğinin dışında) ölü larvaları besin olarak kullanıp gelişerek parazitik yaban arılarına dönüşür.

Play

Product specifications

Product specifications

Aşağıda verilen bilgi sadece gösterge niteliği taşır. Mahsul, iklim koşulları ve böcek istila düzeyi gibi göz önünde bulundurulması gereken yerel faktörler hakkında bilgi sağlanırsa size özel tavsiyeler verilebilir. Lütfen doğru yaklaşım için bir Koppert uzmanına ya da tanınmış bir Koppert distribütörüne danışın.

Miglyphus Önleyici tedavi edici yoğun bakım
Oran - - -
m²/birim - 2.000 500
Zaman aralığı (gün) - 7 7
Uygulama sıklığı - min. 3x min. 3x
Açıklamalar - >1 larva/10 bitki varsa >1 larva/3 bitki varsa

Directions for use

Directions for use

Miglyphus uygulaması

Sabah veya akşam yaprakların arasına parazitik yaban arılarını salın.

Play

Miglyphus için en iyi çevre koşulları

Diglyphus 15°C ve daha yüksek sıcaklıklarda etkili olur.

Yan etkiler

Bu üründe hangi pestisitlerin yan etkisinin olduğunu keşfedin.

Go to side effects database

Product handling

Product handling

Kullanım

Biyolojik yararlıların ortalama ömrü oldukça kısa olduğundan teslimattan sonra mümkün olan en kısa sürede mahsule uygulanmaları gerekir. Bunun yapılmamasının ürün kalitesi üzerinde olumsuz etkileri olabilir. Miglyphus’u depolamanız gerekirse bunu lütfen aşağıdaki talimatlar doğrultusunda yapın. Ürünün tavsiye edilenden daha uzun süre ve/veya daha farklı koşullarda depolanması halinde Koppert kalitedeki hiçbir kayıptan sorumlu olmayacaktır.

  • Teslimat sonrası depolama: 1-2 gün
  • Depolama sıcaklığı: 8-10°C (47-50°F)
  • Şişeler dik olmalıdır
  • Karanlıkta depolanmalıdır

"The general conditions of Koppert (Koppert B.V. and/or of its affiliated companies) apply. Only use products that are permitted in your country/state and crop. Check local registration requirements. Koppert cannot be held liable for unauthorized use. Koppert is not liable for any loss of quality if the product is stored for longer than recommended and/or under incorrect conditions."

Need help?

Uzmanla temasa geçin

Şirketimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bir uzmanımızla temasa geçin
Ürün ve çözümlerimizi bahçecilik alanındaki profesyonel yetiştiriciler için üretiyoruz.

Bu web sitesi, reCAPTCHA ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Koşulları tarafından korunmaktadır.
Bu web sitesi, reCAPTCHA ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Koşulları tarafından korunmaktadır.